Народно-аматорський ансамбль бандуристок «Сонячна струна» Будинку культури селища Кути в Румунії на XXX Міжнародному фестивалі колядок та щедрівок 15 січня 2023 року в Румунії (м.Сіґет) пройшов XXX-й Міжнародний фестиваль колядок та щедрівок.

Нашу область на фестивалі представили талановиті дівчата з Народно-аматорського ансамблю бандуристок «Сонячна струна» Будинку культури селища Кути.Пишаємося, що таланти саме Кутської громади презентували Україну на Фестивалі такого рівня і демонстрували багатогранну та колоритну культуру і традиції нашого краю.

Офіційну делегацію на Фестивалі очолювала Мирослава Корнелюк – заступник начальника відділу культури національностей та релігій Івано-Франківської ОДА.

Участь у фестивалі стала можливою за підтримки Управління культури національностей та релігій Івано-Франківської ОДА та Кутської селищної ради.

Дякуємо Союзу Українців Румунії за співпрацю.

Слава Україні!