Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

В Косівській ДЮСШ відбувся ХХІХ Міжобласний Новорічно – Різдвяний турнір з греко-римської боротьби на підтримку ЗСУ “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”.

В Косівській ДЮСШ відбувся ХХІХ Міжобласний Новорічно – Різдвяний турнір з греко-римської боротьби на підтримку ЗСУ “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ”.

80 юних спортсменів з Тернопільської, Чернівецької та Івано – Франківської областей взяли участь у змаганнях. Кутську громаду пердставляли 12 вихованців КНП СК «Авангард» і тренер Володимир Острук.

Перед початком вирішальних сутичок відбулося відкриття турніру, де заслужені подяки за вагомий внесок, популяризацію греко – римської боротьби отримали майстри спорту Дмитро Павлюк і Володимир Острук.

З музичним привітанням, святковою колядою та вінчівками присутніх привітали народно – аматорський ансамбль бандуристок «Сонячна струна» Будинку культури селища Кути.

За підсумками змагань наші юні спортсмени здобули п’ять других і п’ять третіх місць.

Призерами стали:
🥈ІІ місце – Зюзін Артем, Попенюк Володимир, Будз Марк, Радул Михайло, Лазорик Максим.
🥇ІІІ місце – Мицкан Анатолій, Гулій Мартін, Кушнірук Микола, Близнюк Андрій, Лазорик Михайло.
Змагання пройшли у дружній спортивній атмосфері. Переможці та призери були нагороджені пам’ятними дипломами та медалями.

🤝Дякуємо тренеру відділення боротьби Володимиру Оструку за організаційну роботу, відповідальність та спортивну майстерність.

Вихованці КНП СК «Аванград» взяли участь у змаганнях за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *