Щодо порядку використання коштів передбачених у бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарськрої продукції

Департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної військової адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів передбачених у бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарськрої продукції.
Отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції: громадяни України, юридичні особи, засновниками яких є викоючно фізичні особи – громадяни України.
Отримувач повинен мати у власності та/або користуванні від одного до ста двадцяти гектарів земель сільськогосподарського призначення або мати у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) ідентифікованих та зарестрованих відповідно до законодавства.
Бюджетні кошти надаються отримувачам:
-бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 3 100 гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;
-спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивеності надається на кожну корову, яка перебуває у власності утримувача, індетифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, – у розмірі 53 гривні на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.
Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру з 1 вересня поточного року.
Граничних строк подання заявки до Державного аграрного реєстру 15 листопада поточного року.