Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
• 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
• 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
• 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
• 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Проблема домашнього насильства залишається досить гострою як для України, так і для багатьох інших країн світу. З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо насильства в сім`ї, працівники відділу соціального захисту населення спільно зі службою у справах дітей Кутської селищної ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Кутської територіальної громади. Під час візиту працівниками було надано індивідуальні послуги з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми та відповідальності за вчинення такого роду діянь.

Пресслужба Кутської селищної ради