Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

З 10 грудня по 21 грудня 2021 року включно, проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Кутської селищної територіальної громади на 2022- 2027 роки (далі Стратегія розвитку).

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони  дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї до плану дій Стратегії.

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, жителів громади з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проєкту Стратегії розвитку.

Просимо Вас до 21.12.2021 року в письмовому вигляді  надсилати свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проєкту Стратегії розвитку.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

Ваша думка важлива для нас!

ПРОЄКТ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ТГ 2022-2027 роки

ПЛАН ЗАХОДІВ до Стратегії розвитку 2022-2024

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *