СЛОБІДСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА З БЛАГОДІЙНОЮ РОЗКОЛЯДОЮ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Учні й вчителі філії Слобідська початкова школа Кутського ліцею, батьки, отець Роман Голомеджук та жителі села Слобідка Кутської громади колядували на підтримку ЗСУ.

З благодійною колядою та віншуваннями завітали й в Кутську селищну раду, де пригостили дітей смаколиками та долучилися до збору коштів. Зібрані кошти у сумі 49000 гривень передали воїну-односельчанину на ремонт автомобілів для фронту.

Зараз, як ніколи, важливо пам’ятати про наші українські традиції. Колядка, щедрівка, віншування несуть у собі велику магічну дію, бо цьогоріч ми знову святкували різдвяно-новорічні свята у стані війни. І всі ми просимо в Бога здійснення спільного бажання – Перемоги, миру, процвітання для нашої рідної землі, для всіх українців. Та усіма можливими способами підтримуємо Збройні Сили України.

Дякуємо вам за патріотизм та підтримку наших військових!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!