Сьогодні, 2 листопада 2023 року, рідним полеглих військовослужбовців вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Вручення державних нагород України відбулося у Будинку культури та дозвілля Косівської міської ради. Прозвучав Гімн України, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв. Разом із отцями Іваном Близнюком та Романом Іванюликом у залі прочитали молитву за всіх загиблих у цій кровопролитній російсько-українській війні.

За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) передали рідним військовослужбовців

Солдата БЛИЗНЮКА Віталія Дмитровича – Старі Кути
Солдата БОЄЧКА Іллі Васильовича – Малий Рожин
Солдата МАРОТЧАКА Дмитра Васильовича – Старі Кути
Старшого солдата СМАДИЧА Сергія Леонідовича – Слобідка
Старшого солдата БОРИСОВА Ігоря Валентиновича
Солдата ВОЛОЩУКА Миколи Йосиповича
Сержанта ЖЕЖЕРОВА Віктора Олександровича
Солдата КАРП’ЮКА Іллі Петровича
Солдата МАРЧУКА Сергія Миколайовича
Такі державні нагороди України посмертно передали також сім’ям загиблих воїнів із Верховинщини
Головного сержанта СТЕФАНЮКА Тараса Дмитровича
Солдата ІВАНОВА Віктора Володимировича

Україна завжди буде вдячною полеглим Захисникам за подвиг.

Вічна та світла пам’ять усім військовим, які боролися за України, за кожного з нас!