Знову нестерпні горе і сум прийшли в Кутську громаду

02 листопада 2023 року внаслідок отриманих поранень помер житель с. Старі Кути (уродженець Чорногузів Вижницького району Чернівецької області) старший солдат, старший оператор взводу спостереження розвідувальної роти військової частини А1815 ,1 окремої танкової бригади Петро Ілліч ГРИГОРЯК, 21.08.1985 р.н..

Петро Григоряк відважно боровся з ворогом та щиро вірив у нашу Перемогу і робив усе, щоб наблизити такий омріяний день. Не шкодував ні власного здоров’я, не вберіг і свого життя.

У районі н.п. Авдіївка, що на Донеччині Петро отримав важке осколкове поранення в голову. Лікарі майже місяць боролися за його життя, однак, на превеликий жаль, 02 листопада 2023 року, у лікувальному закладі м. Київ серце нашого Героя зупинилось навіки.

Кутська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям померлого Воїна Петра Григоряка.

Ніколи не пробачимо окупанту жах та біль, які він приніс на нашу землю.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Про час та місце прощання із Захисником, який віддав життя за Україну, повідомимо додатково.