Сьогодні, напередодні свята Святого Миколая, в Кутській дитячій художній школі імені Івана Брошкевича, серед юних вихованців, відбувся конкурс творчого малюнка “Листівка до Святого Миколая”.

Переможців та учасників конкурсу нагородили грамотами. Нагородження провели представники ГО «Союз українок» Галина Сорохан і Надія Ворончак, головний спеціаліст Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Ольга Яремчук і директор художньої школи Марія Михайлишин. Побажали юним даруванням творчих успіхів й привітали усіх присутніх з прийдешнім святом Св. Миколая.