В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 30.11.2023 року службою у справах дітей Кутської селищної ради спільно з ювенальною превенцією Косівського відділу поліції було проведено захід на тему:”Види насильства, як уникнути та куди звертатися, якщо ви зазнали насильства, або стали свідком його вчинення” Захід проведено з дітьми старшого шкільного віку Великорожинського ліцею Кутської селищної ради.

Мета заходу – виховання толерантності у ставленні до оточуючих, один до одного, підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти до проблем подолання насильства в сім’ ї, жорстокого поводження дітей один до одного та захист своїх прав згідно чиннгого законодавства України.

А також спільно з педагогами навчального закладу було проведено захід: Круглий стіл: “Поговоримо про булінг та кібербулінг: причини. наслідки, відповідальність”.