У Тюдівському ліцеї Кутської громади відбувся благодійний ярмарок «Волонтери Святого Миколая» на підтримку Збройних Сил України

Ініціативу втілили в життя учні, батьки та вчителі 5 та 11 класів. Батьки разом із дітьми продавали солодощі та випічку, яку приготували вдома. Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі.

У підсумку на ярмарку виручили 20 775 гривень. Кошти будуть використані на підтримку військовослужбовців. Дякуємо за активність та підтримку усім хто долучився до благодійного ярмарку.

Разом до Перемоги