Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Спеціалісти Держпродспоживслужби донесли до представників Верхнянської сільської громади вимоги безпечного застосування пестицидів

20.04.2021 р.  № 123

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

 Спеціалісти Держпродспоживслужби донесли до  представників  Верхнянської сільської громади  вимоги безпечного застосування пестицидів

19 квітня 2021 року спеціалісти Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч з головою, старостами сіл Верхнянської сільської громади, представниками сільгосппідприємств, які працюють на землях громади та керівництвом спілки пасічників Калущини.

В ході роботи увагу присутніх було загострено на питанні запобігання отруєння бджіл засобами захисту рослин. Рекомендовано керівникам сільгосппідприємств разом із старостами сіл створити групи у Viber із залученням широкої кількості мешканців, пасічників для постійного їх інформування про початок та місця застосування  пестицидів; висвітлено основні вимоги інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Крім того, надано роз’яснення суб’єктам господарювання щодо їх обов’язку повідомляти мешканців сіл та керівництво громади про запланований час та місце застосування пестицидів, наголошено на потребі постійного діалогу і комунікації між пасічниками та аграріями, що є запорукою здоров’я бджіл та рослин.

Також на зустрічі піднімались питання весняної ревізії пасік та обробки бджолородин; реєстрації  операторів ринку харчових продуктів; алгоритму розгляду скарг споживачів про порушення їх прав, відповідно до вимог чинного законодавства у сфері захисту прав споживачів.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *