Традиційно, кожної четвертої суботи листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-33 і масових штучних голодів 1920-21 та 1946-47 років.

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. В цей день ми будемо згадувати та вшановувати пам’ять про тих, хто загинув від Голодомору.

Тому, 25 листопада, о 16:00 візьміть участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поставте на підвіконня запалену свічку в пам’ять про мільйони невинно убієних жертв більшовицького тоталітарного режиму, які загинули голодною смертю.