Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

У КУТАХ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ та ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

У КУТАХ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ та ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 листопада, до Дня Гідності та Свободи та десятої річниці від початку Революції Гідності відбулося вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні та захисників України, за участі керівництва Кутської селищної ради, усіх небайдужих жителів громади та духовенства.

Відзначення розпочалося під звуки Гімну України. Отці Юрій КОРПАНЮК та Андрій ДЕМЧУК відслужили панахиду на вшанування пам’яті Героїв. З промовою до присутніх звернувся секретар Кутської селищної ради Сергій КОЛОТИЛО, який закликав усіх пам’ятати про велику жертовність наших Героїв і Захисників у прагненні до свободи та бути гідними слави й мужності тих, хто поклав своє життя на захист України.

В рамках заходу з патріотичними творами виступили викладач Тарас ОНИСИМ’ЮК та учні Кутської школи мистецтв і народний аматорський ансамбль бандуристів Сонячна Струна / Słoneczna Struna / Solar String Будинку культури селища Кути.

Пам’ятати усіх загиблих Героїв, чути одне одного, поважати свободу та гідність одне одного – це те важливе, що додає нам віри у краще майбутнє України та нашої громади.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *