Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

У приміщенні ДІЯ Центру села Устеріки Білоберізької сільської ради відбувся круглий стіл «Волонтерство в громадах: виклики та рішення з безпеки в умовах воєнного часу»

У приміщенні ДІЯ Центру села Устеріки Білоберізької сільської ради відбувся круглий стіл «Волонтерство в громадах: виклики та рішення з безпеки в умовах воєнного часу»✅
Мета заходу: залучити населення до формування добровільних пожежних команд, а органи місцевого самоврядування –активно взаємодіяти для забезпечення безпеки в громадах в умовах воєнного стану та після його закінчення.
Білоберізька ОТГ – найвисокогірніша в Україні і дістатися сюди під час надзвичайної ситуації рятувальникам досить нелегко. Тому створення добровільних пожежних команд дуже важливе ?‍?.
? «Якщо, не дай Бог, трапляється біда, то рятувальники по бездоріжжю не можуть приїхати швидше ніж за годину. Тому дуже важливо, аби були добровільні пожежні команди в громадах», – зауважив Дмитро Іванюк, Білоберізький сільський голова.
Функціонування добровільних пожежних команд розвиває і самосвідомість, бо кожен на місці сам відповідає за свою безпеку.
? «Хочу подякувати за ініціативу проведення такого заходу. Ми приділяємо багато уваги саме добровольчому руху органів місцевої пожежної охорони. Бачимо у цьому перспективу розвитку нашої держави. Тому проводимо змагання, навчання, намагаємось сприяти», –наголосив Володимир Чернецький, начальник головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.
З вітальним словом виступили представниці Програми «Спільнодія» – менеджерка Тетяна Мазур та координаторка грантового компоненту Світлана Остряніна.
? «Тема безпеки надважлива. Усі партнери послідовно працюють і докладають зусиль для підтримки волонтерського руху в Україні. Це превентивні заходи. Від кожного з нас, від обізнаності на місцях залежить життя і здоров’я людей. Тому лозунг: «Запобігти. Врятували. Допомогти» – дуже влучний», –зазначила менеджерка Програми «Спільнодія» Тетяна Мазур.
Ідея ініціативи народилися за участі @Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області й стосується саме підвищення ефективності взаємодії між службами ДСНС, керівництвом територіальних громад, представниками громадських і волонтерських організацій Прикарпаття.
Програма «Спільнодія» впроваджується @Фонд Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» коштом Європейського Союзу @European Union in Ukraine.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *