УТВОРЕНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «HUTSUL ETHNOS» – ТАКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗУСТРІЧІ У ВОРОХТІ

Учора, 31 серпня, у Ворохті відбулося засідання робочої групи з реалізації проєкту «Гуцул Етнос» («Hutsul Ethnos»). Минув усього місяць від попередньої установчої липневої зустрічі – і, як тоді було заплановано, однойменна громадська організація «Hutsul Ethnos» утворена, чому передувала розробка статуту. Невдовзі відбудеться її реєстрація в юстиції. Головою громадської організації обрана Наталія Харбака, представниця Ясінянської територіальної громади.

Участь у засіданні робочої групи за дорученням Кутського селищного голови Дмитро Павлюк взяли представники селищної ради Ярослав Бринський та Ольга Яремчук. Договір про співробітництво територіальних громад Гуцульщини щодо реалізації спільних проєктів зареєстрований у травні цього року. Керівництво Кутської селищної ради дякує Ворохтянській територіальній громаді та її очільникам за організацію заходу.

Прессдужба Кутської селищної ради