Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

УВАГА! НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ БУДЕ ПРОВЕДЕНА ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

УВАГА! НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ БУДЕ ПРОВЕДЕНА ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ

Відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хворіб тварин в області на 2021 рік, на території Івано-Франківщини протягом вересня поточного року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом розкидання з авіатранспорту над територіями лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 307,1 тисяч доз вакцини.

Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

ПРИМІТКА.

Приманка з вакциною, яка розповсюджується авіатранспортом, безпечна для людей і тварин; вона має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна.

ПРОХАННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ: при виявлені подібних приманок – не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на територію особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях) за межі господарства, де її зможе спожити дика тварина.

За інформацією Головного управління

Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *