УСІ НА БОКС! КУТИ! ВІЧЕВИЙ МАЙДАН! У П’ЯТНИЦЮ-СУБОТУ, 20-21 СЕРПНЯ, У ЦЕНТРІ НАШОЇ ГРОМАДИ – КУТАХ ПРОЙДЕ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ІЗ БОКСУ ПАМ’ЯТІ СУДДІ МІЖНАРОДНОЇ КАТЕГОРІЇ AIBA АНДРІЯ ГЛЕБЧУКА.

Турнір відбуватиметься в рамках заходів, присвячених 30-й річниці Незалежності України. Понад сто боксерів із різних куточків України та з-за її меж вийдуть на ринг. Місце зустрічі спортсменів і шанувальників популярного виду спорту – Вічевий Майдан.

 П’ятниця, 14:00 год., – урочисте відкриття і старт змагань.
 Субота, 11:00 год., – продовження (фінальні поєдинки та закриття).

Нинішній турнір із боксу – ювілейний, XXV-й. Його історія розпочалася у 1996 році. Від 2018 року, коли перестало битися серце Андрія Глібчука, змагання присвячуються пам’яті видатного нашого земляка.

Пресслужба та організатори