Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

В Держпроспоживслужбі Прикарпаття розробили Прогноз фітосанітарного стану агроценозів та рекомендації щодо захисту рослин в 2021 році

22.04.2021 р.  № 131

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

 В Держпроспоживслужбі Прикарпаття розробили Прогноз фітосанітарного стану агроценозів та рекомендації щодо захисту рослин в 2021 році

Спеціалістами відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики  та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області підготовлено Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо захисту рослин в 2021 році.

«Прогноз–2021» складено за показниками динаміки розвитку й розповсюдження в області основних шкідливих об`єктів за даними осіннього обстеження агробіоценозів у 2020 році з урахуванням факторів, що впливали на чисельність і шкідливість шкідливих організмів, доробку науки, передової практики захисту рослин.

У ньому  висвітлено фітосанітарний стан сільськогосподарських угідь, стисло проаналізовано розвиток та шкідливість понад 168 ентомологічних та фітопатологічних об`єктів за агрокліматичних умов 2020 року.

Приведені у збірнику компоненти системи заходів захисту основних сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур`янів узгоджені з «Переліком…» хімічних засобів захисту рослин, дозволених для використання в Україні.

Збірник “Прогноз–2021” буде корисним для керівників і агрономів господарств при плануванні та організації заходів захисту рослин.

Широкому загалу сільгоспвиробників, фермерам, власникам присадибних ділянок, іншим землекористувачам  матеріали стануть у пригоді при проведенні захисних заходів.

 

Ознайомитись із матеріалами збірника можна за посиланням.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *