ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

Сьогодні, 20 липня, відбулося чергове засідання адміністративної комісії, на якому розглянуті 3 протоколи про адмінпорушення, зокрема стосовно спалювання жителями громади трави та сміття. Прийняті відповідні рішення.

Від початку року відбулося 16 засідань адмінкомісії при виконавчому комітеті Кутської селищної ради, розглянуті 18 протоколів.

Більшість із них складені посадовими особами районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області за ст. 152 та ст.183 КУпАП. За цей час комісією були прийняті рішення про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафу на суму близько 2 тис. гривень.
Основні скоєні адміністративні правопорушення такі:
– порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – 4 протоколи (ст.152 КУпАП);
– завідома неправдивий виклик поліції – 6 протоколів (ст. 183 КУпАП).

Крім того, громадяни, які вчинили адміністративні правопорушення, були попереджені про недопущення вчинення протиправних дій у майбутньому.

Пресслужба Кутської селищної ради