Кутська селищна рада та її виконавчий комітет вітають із Днем народження ФЕДИНЧУК ЛЮБОВ МИХАЙЛІВНУ, діловода відділу організаційної роботи, документообігу та контролю апарату селищної ради (с Старі Кути)

Кутська селищна рада та її виконавчий комітетітають із Днем народження ФЕДИНЧУК ЛЮБОВ МИХАЙЛІВНУ, діловода відділу організаційної роботи, документообігу та контролю апарату селищної ради (с Старі Кути)

Сердечно вітаємо з нагоди Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я та безмежного людського щастя! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки та приємні події, особисті досягнення і благородні справи! На роботі зичимо підтримки, вдома – уваги й тепла, а в серці нехай світлішає від людської вдячності.