Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем села Малий Рожин та Днем села Розтоки

Згідно зі Статутом Кутської селищної територіальної громади 12 липня є Днем села Малий Рожин та Днем села Розтоки. Шановні жителі Малого Рожину та Розтік!

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалося. Історія кожного села є частинкою історії нашої держави. А її, відомо, творять люди.

Ми вкотре не святкуємо День села. На превеликий жаль, війна внесла в наше сьогодення свої корективи та відповідні правила. Тож ми маємо бути єдиними і згуртованими, як ніколи. Спрямовувати всі свої зусилля та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Шановні земляки, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту та злагоди. Нехай щастя, любов та достаток будуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Слава Україні!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК