Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА зі святом Введення в храм Пресвятої Богородиці

Щиро вітаю Кутську громаду зі святом Введення в храм Пресвятої Богородиці! Свято Введення або Третя Пречиста – одне з найбільших свят християнського світу. Сьогодні ми всі молимося за наших українських дітей, за їх майбутнє, за майбутнє України. З молитвою на устах та зброєю в рухах майбутнє наших дітей захищають українські воїни.

У це чудове свято хочу побажати усім терпіння, здоров’я, сили, надії, віри і єдності! Нехай у ваших серцях завжди живе любов і доброта. Достатку у ваші оселі, затишку, Господньої благодаті.

Велика подяка нашим Героям!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК