ВИРОБНИЦТВО БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ПІДПРИЄМСТВАМИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У СІЧНІ-ЧЕРВНІ 2021 РОКУ

У січні-червні 2021 року обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 1485,1 млн. грн. або 1,9 % загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 11 місце серед регіонів України.

Індекс будівельної продукції порівняно з січнем-червнем 2020 року становив 114,3%, що відповідає 5 місцю серед регіонів держави. Зведення будівель у січні–червні 2021 року порівняно з відповідним періодом попереднього  року зросло  на 13,5 %, у тому числі житлових –  на 25,1 %, нежитлових – на 3,8 відсотка. Індекс  будівництва інженерних споруд склав 115,3 відсотка.

Обсяги нового будівництва становили 36,2% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, ремонту (капітального і поточного) – 24%, реконструкції та технічного  переоснащення – 39,8 відсотка.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області