ВИШИВАЄМО ПЕРЕМОГУ. КОЖЕН НА СВОЄМУ МІСЦІ. ЩОДНЯ. ВЕЛИКИМИ ТА МАЛИМИ КРОКАМИ. З ВІРОЮ, НАДІЄЮ, ТА ЛЮБОВ’Ю.

Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Сьогодні в Кутській громаді відзначили День української вишиванки традиційним флешмобом. Вихованці та викладачі Кутської школи мистецтв (директорка Людмила Миронюк) продемонстрували свої музичні і танцювальні таланти. Учні та викладачі Кутської художньої школи імені Івана Брошкевича (директорка Марія Михайлишин) представили благодійну виставку – продаж дитячих мистецьких робіт.

У світлиці «Союзу українок» пройшла виставка художніх робіт Надії Ворончак. Автор ідеї – Світлана Лазован, художній керівник Будинку культури селища Кути.

Дякуємо Збройним силам України, завдяки яким маємо можливість відзначити цей особливий день.