Юні Авангардівці здобули дві бронзи на турнірі-меморіалі у Львові

Вихідними у місті Львів пройшов VIII традиційний турнір-меморіал «Пам’яті Заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова» з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат. За нагороди у турнірі змагалися 450 учасників.

Кутську громаду у змаганнях представили 8 юних спортсменів КНП СК «Авангард» (тренер Володимир ОСТРУК). Вихованці клубу майстерно провели свої сутички, показали добрі результати та набули неоціненого досвіду у цьому виді спорту.

В результаті маємо 💪 двох бронзових призерів у своїх вагових категоріях:
🥉 Зюзіна Артема та 🥉 Лазорика Максима, якому трохи не вистачило до того, щоб зайняти другу сходинку п’єдесталу.
Вітаємо юних борців з успішним стартом! 🤝
Турнір відбувся за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.
Дякуємо Володимирові ОСТРУКУ за спортивну підготовку підростаючого покоління, батькам за належне виховання дітей та сприяння в організації поїздки.

Слава воїнам ЗСУ!
Разом до Перемоги!

Зауважимо, Олег Сазонов – заслужений тренер України. Серед вихованців Олега Павловича — переможці та призери міжнародних та національних змагань найвищого рівня. Він підготував понад 150 майстрів спорту, 7 майстрів спорту міжнародного класу та Заслуженого майстра спорту. Серед його вихованців також 5 заслужених тренерів України.