З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

30 липня світова спільнота відзначила Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

З метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему ВІДДІЛОМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ проведені заходи серед мешканців громади.

У ході бесід обговорені питання трудового рабства в Україні та за кордоном, причини та заходи протидії потрапляння у трудове рабство.

Учасники бесід учасники отримали інформаційну довідку щодо поняття та видів торгівлі людьми, а також номери телефонів, якими можна скористатись особам, які потрапили у трудове рабство або яким необхідна інформаційна чи правова допомога.

ЯКЩО ВИ ПОТРАПИЛИ У СКРУТНУ СИТУАЦІЮ В МЕЖАХ УКРАЇНИ АБО ЗА КОРДОНОМ, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ 0-800-505-501 АБО 527.

Пресслужба