За ініціативи Держпродспоживслужби Прикарпаття відбудеться підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування

03.06.2021 р. № 171

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89, ifdergprod@vetif.gov.ua) подає наступну актуальну інформацію.

Постійна робота Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з головами та посадовими особами органів місцевого самоврядування трансформувалась у розробку «Регіональної інформаційно-освітньої програми для посадових осіб територіальних громад в Івано-Франківській області». Програма погоджена на рівні Івано-Франківської обласної державної адміністрації і втілюється в життя.

Одним із етапів впровадження Програми стало розроблення спільно з Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування ІV-VІІ категорій.

Проходження курсів «Організація взаємодії органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання та громадськістю з питань, належних до компетенції Держпродспоживслужби» дасть можливість слухачам:

– оперативно та відповідно до чинного законодавства віршувати питання життєдіяльності та роботи ОТГ з питань ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів;

– підвищити обізнаність в гігієнічних питаннях, що зменшить кількість порушень у сфері санітарного законодавства;

– покращити обізнаність щодо карантинних організмів, їх виявлення та методів боротьби з ними, і як наслідок – недопущення збільшення заражених площ регульованими шкідливими організмами на території області;

– збільшити кількість задоволених обґрунтованих скарг споживачів на якість товарів, робіт і послуг;

– попередити порушення державної дисципліни цін при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів на комунальні послуги;

– підвищити рівень комунікації органів місцевого самоврядування та працівників органів Держпродспоживслужби.

Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування охопить усі територіальні громади області, перше навчання відбудеться уже в 2 половині червня.

Спільна робота облдержадміністрації, обласної ради, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області дасть можливість забезпечити взаємодію та комунікацію з територіальним громадами, сприятиме їх розвитку.