Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ПРО ДЕПУТАТСЬКІ ЗВЕРНЕННЯ ТА РЕАКЦІЮ НА НИХ

ПРО ДЕПУТАТСЬКІ ЗВЕРНЕННЯ ТА РЕАКЦІЮ НА НИХ

Звернення депутатів Кутської селищної ради на адресу Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Національного банку України з приводу ліквідації у Кутах відділень «Приватбанку» та «Ощадбанку», а також щодо відміни адресної доставки пенсій та інших виплат місцевим відділенням зв’язку «Укрпошти», отримали суспільний резонанс, а заодно реакцію з боку відповідних високих установ держави.

Та, як бачимо, навіть після цієї реакції керівництво «Приватбанку» й «Ощадбанку» не змінили своєї власної позиції та своїх планів щодо подальшої фінансової діяльності на території Кутської територіальної громади, продовжуючи запевняти місцеву владу і всіх нас у неефективності та безперспективності відновлення банківських відділень.

Натомість Уряд дослухався до усіх звернень, які характеризували постанову від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» як дискримінаційну та антисоціальну.

Буквально тиждень тому, внісши зміни до зазначеної постанови, Кабінет міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня цього року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року.

Це абсолютно логічно, адже до тепер триває систематичне закриття банківських відділень, банкомати наявні лише у декількох відсотків міст України, не кажучи про селища та села. Укрпошта же покриває 100 відсотків населених пунктів, маючи можливість надавати послуги, зокрема фінансові, всім без винятку українцям.

Проблемні питання, які турбують переважну частину жителів територіальної громади, і надалі віднаходитимуть відгук у селищного голови та представників депутатського корпусу Кутської селищної ради. Але хочеться, аби реакція та дії з боку держави та її інституцій були теж спрямовані на користь створених в умовах процесу децентралізації нових громад та задля інтересів їхніх жителів.

Пресслужба Кутської селищної ради

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *