Звернення Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА до Дня хрещення Київської Русі – України

Шановні жителі Кутської територіальної громади, прийміть щирі вітання з нагоди річниці Хрещення Київської Русі – України!

Більше тисячі років тому князь Володимир об’єднав землі Київської Русі в єдину могутню Християнську державу, а сьогодні ми з вдячністю згадуємо про нього. Християнська традиція та Українська християнська Церква київської традиції стали основою українського державотворення. Фундаментом, на якому сформувалася Українська нація.

Утвердження в нашому народі християнства стало фундаментальною основою, довкола якої сформувалася наша духовність, виховувалися десятки поколінь, які гідно несли і несуть традиції народу.

Сьогодні українці зі зброєю знову відстоюють своє право жити на своїй Богом даній землі. Відстоюють свою державність та історію!

Нехай Господь Бог за молитвами Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого береже всіх нас і Україну.

З Днем хрещення України-Русі!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК