Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Роботодавці продовжують залишатися клієнтом номер один для служби зайнятості

Роботодавці продовжують залишатися клієнтом номер один для служби зайнятості

 Особлива увага в роботі служби зайнятості приділяється налагодженню тісної співпраці з партнером номер один – роботодавцем. Сьогодні вони можуть отримати від служби зайнятості такі послуги: підбір працівників, організація професійного навчання, підвищення кваліфікації, забезпечення роботодавців тимчасовими працівниками з числа безробітних, стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інформування про стан, тенденції та процеси на локальному ринку праці, переваги легальної зайнятості.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості протягом трьох місяців 2021 року, становила 2,1 тисячі. Вони подали до бази служби зайнятості 5,4 тис. вакансій.

Слід зазначити, що станом на 1 квітня 2021 року середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7373 грн. Це на 41% більше у порівнянні з відповідною датою 2020 року.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігався на працівників сфери торгівлі та послуг – 22% всіх поданих вакансій (продавець, кухар, офіціант, бармен, охоронник); кваліфікованих робітників з інструментом – 18% (швачка, маляр, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехнік, електрогазозварник ручного зварювання, пекар); робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 17% (водій автотранспортних засобів, рамник, водій тролейбуса, машиніст екскаватора, токар); професіоналів – 14% (спеціаліст державної служби, викладач закладу вищої освіти, інспектор, провізор); фахівців – 12% (бухгалтер, агент рекламний, фармацевт, сестра медична (брат медичний), експедитор); службовців, керівників, менеджерів – 7% (менеджер із збуту, менеджер (управитель), головний бухгалтер).

Пресреліз роботод. 19.04.2021

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *