Почесні гості на запрошення місцевої влади

Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб та ректор Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Ігор Цепенда відвідали сьогодні, 20 квітня 2021 року, центр Кутської селищної територіальної громади.

Кутський селищний голова Дмитро Павлюк здійснив для почесних гостей екскурсію селищем. Вони оглянули зовні та зсередини Будинок Стефановича, реставрація якого триває та потребує подальшого фінансування і здійснення консультаційного супроводу архітекторів і науковців з огляду на історичне місце цієї будівлі і власне Кутів на зламі тодішніх епох та сьогодення.

Присутні також здійснили прогулянку центральною частиною селища, проникнувшись духом його мурів, непересічністю культових споруд і майстерністю та винахідливістю його колишніх мешканців.

Сергій Басараб та Ігор Цепенда засвідчили подальше сприяння селищній владі у розбудові та збереженні історичної спадщини громади.

Кутський селищний голова подякував у відповідь.

Пресслужба Кутської селищної ради