14 ЖОВТНЯ – День захисників і захисниць України

14 ЖОВТНЯ – День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається водночас із величним церковним святом – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Цього дня ми вшановуємо мужність та героїзм захисників та захисниць незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу суспільства.

Шановні захисники та захисниці України! Шановна громадо! прийміть щирі вітання з найкращими побажаннями міцного здоров’я, незгасної енергії, завзяття та сили, щастя і миру, мужності та впевненості у власних силах!

Душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

З повагою Кутський селищний голова Дмитро Павлюк