Сьогодні в Кутській територіальній громаді жителі Старих Кутів та Тюдова святкують День села!

Шановні Старокутчани і Тюдівчани! Шановні гості! У цей урочистий день від імені селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю усіх з Днем села та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Бажаю перш за все миру, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і здійснення всіх задумів! Добра, поваги та порозуміння рідних і близьких! Процвітання, єдності і стабільності! Нехай ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З повагою Кутський селищний голова Дмитро Павлюк