16 грудня керуючий справами виконавчого комітету Кутської селищної ради Ярослав Бринський та начальник відділу центру надання адміністративних послуг Кутської селищної ради Галина Кіщук взяли участь у Форумі «Децентралізація. Сервіс. ЦНАП», який організували Івано – Франківська ОДА спільно з Коломийською міською радою та програмою підтримки доступності послуг в Україні «PROSTO». Захід відбувся у м. Коломиї.

Під час Форуму були презентовані практичні аспекти, а також висвітлені проблемні питання розвитку системи надання адмінпослуг. Його учасники отримали рекомендації щодо одержання державної та міжнародної підтримки для створення (забезпечення) функціонування ЦНАП.

Пресслужба Кутської селищної ради