Кутська селищна рада – одна із переможців проєкту у напрямку «Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти»

10 грудня в Івано – Франківській обласній державній адміністрації пройшла зустріч із переможцями проєкту у напрямку «Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти». Одним із переможців стала Кутська селищна рада, яка отримали 20 планшетів для організації дистанційного навчання дітей з особливими потребами.

У рамках цього проєкту, Кутською селищною радою також придбані 6 мобільних телефонів, 26 стартових пакетів та інтерактивна дошка. Гаджети та солодощі були подаровані діткам керівництвом селищної ради до дня Святого Миколая. Завдяки скоординованій роботі Кутської селищної ради мрії стають реальністю.

Пресслужба Кутської селищної ради