Сьогодні, напередодні дня Святого Миколая в селищі Кути відбулося урочисте відкриття основної ялинки громади.
Сьогодні, напередодні дня Святого Миколая в селищі Кути відбулося урочисте відкриття основної ялинки громади.
Селищний голова Дмитро Павлюк з вітальною промовою розпочав свято. У відкритті ялинки взяли участь молодіжна спільнота ” Діти світла” церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Тюдів та вихованці Кутської школи мистецтв. Свято також відвідав Святий Миколай, який благословив всіх та побажав веселих прийдешніх новорічних і різдвяних свят.
Пресслужба Кутської селищної ради
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269358991_317882670189021_4602357237220328814_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269612522_317882270189061_1067494070858119068_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269602606_317882296855725_5818259151173548204_n-768x1024.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269299517_317882370189051_3791537300850665087_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269597504_317882400189048_2430358451325212450_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269681855_317882436855711_517958761268134721_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269254689_317882506855704_1152042412888162429_n-769x1024.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269604908_317882573522364_5685621297280247310_n-768x1024.jpg)
0 коментарів