20 квітня 2023 року в Івано-Франківській дитячій музичній школі N 3 відбувся обласний конкурс вокальних ансамблів серед учнів дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв Івано-Франківської області.

У конкурсі взяли участь два вокальні ансамблі Кутської школи мистецтв: ансамбль дівчаток “ВИШИВАНОЧКА” , який у своїй віковій категорії зайняв ІІІ-тє місце (молодша група), та ансамбль “ВЕСЕЛКОВІ АКОРДИ”, який посів ІІ-ге місце у своїй віковій категорії (середня група).

Підготували дівчаток до конкурсу керівник вокальних ансамблів Чупринчук – Сахно Лариса Владиславівна та концертмейстер Лівак Діана Романівна. Дякуємо вам за майстерність та високий професіоналізм у роботі.

Юних вихованців Кутської школи мистецтв вітаємо з успішним виступом на конкурсі. Творчих здобутків у майбутньому!

Поїздка стала можливою за фінансової підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.