Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Знову великий біль і смуток прийшли у нашу громаду…

Знову великий біль і смуток прийшли у нашу громаду…

З глибоким жалем у серці повідомляємо, що Кутська громада втратила ще одного відданого Захисника України сержанта БОЙЧУКА Петра Володимировича, 15 травня 1973 року народження, жителя селища Кути.

З березня 2022 року Герой був призваний до лав ЗСУ та служив у 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. З 30 серпня 2022 року вважався безвісті зниклим. Однак, при проведенні упізнання тіл, отриманих в результаті пошуку, тіло невідомого військовослужбовця ЗСУ було ідентифіковано.

Загинув у ході бойового зіткнення та артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Новомиколаївка, Миколаївської області. Він хотів захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави. Відважний боєць мужньо захищав кордони від ворога. І понад усе бажав миру в Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних.

Та, на жаль, не судилось…Герой віддав власне життя за нас з вами, за наш спокій та незалежність. Петро був прикладом мужності, патріотизму, відданості, героїзму для всіх поколінь.

Героя не дочекалися син 16-ти років, дружина, мати, брати, сестра, вся родина, друзі, побратими, рідний край. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Захисника. Сумуємо разом з вами.

Схиляємо голови перед пам’яттю Петра.
Спочивай з Богом, Воїне
Світла та вічна пам’ять Герою

Деталі згодом.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *