23 травня – День Героїв України

Шановні, дорогі жителі та гості нашої громади!

День Героїв – це щорічне свято на честь борців за волю України!
Це – свято лицарів Київської Руси-України, звитяжних козаків, безстрашних гайдамаків, юних крутянців, відчайдушних холодноярців, опришків, міцних силою і духом січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, та, безумовно, героїв Небесної Сотні й сучасної російсько-української війни.
У нашій громаді існують славні традиції зі вшанування пам’яті наших Героїв, зокрема – автопробіг дорогами та місцями слави, де спочивають вічним сном борці за нашу волю, за волю всієї України.
Згадаймо та пом’янімо у цей день душі всіх Героїв, адже їхнє життя та загин – це взірець самовідданого служіння в ім’я Вітчизни.

З повагою Кутський селищний голова Дмитро Павлюк