Фоторепортаж зі святкування Дня Героїв та з нагоди перепоховання Т.Шевченка (частина 1)

Сьогодні, 23 травня, у Кутській селищній територіальній громаді відзначили День Героїв та 160-у річницю з Дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі.

Відзначили автопробігом.

У Старих Кутах за участю організаторів, представників депутатського корпусу, старост сіл громади, працівників Кутської селищної ради, громадськості загалом пройшли одразу дві панахиди: на території УГКЦ, завдячуючи о.Юрію, та в центрі села, дякуючи о.Дмитрію.

Учасники традиційного автопробігу поклали квіти до пам’ятного хреста полеглим воякам за волю України, пам’ятників полковнику Є. Коновальцю і національному велету Т. Шевченку, меморіальної дошки добровольцеві сучасної війни М.Будзу та символічної могили борцям за волю України, що на Яні.

У Слобідці теж вшанували героїв, які полягли за волю та незалежність України, і водночас героїв Небесної Сотні.

Після цього автопробіговці взяли курс на Кути та інші населені пункти громади. Фоторепортаж про це – у наступній частині.

Пресслужба Кутської селищної ради