Фоторепортаж зі святкування Дня Героїв та з нагоди перепоховання Т.Шевченка (частина 2)

Сьогодні, 23 травня, у Кутській селищній територіальній громаді відзначили День Героїв та 160-у річницю з Дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі.

Після Старих Кутів і Слобідки, про що йдеться у попередньому фоторепортажі, автопробіговці взяли курс на Кути, Тюдів, Малий та Великий Рожини і Розтоки.

Квіти лягли до символічних могил борцям за волю України, пам’ятника Роману Шухевичу, пам’ятного хреста полеглим воякам за волю України, пам’ятника Тарасу Шевченку (під Сокільським) та місць вшанування героїв Небесної Сотні.

Понад 60 кілометрів автошляхами громади – стільки подолали учасники автопробігу, який із урахуванням пам’ятних заходів, тривав майже 6 годин.

Пресслужба Кутської селищної ради