24 червня голова Івано – Франківської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук із народним депутатом України Олегом Марусяком, посадовцями ОДА, соціальними працівниками відвідали Кутську територіальну громаду.

Сьогодні керівниця області спільно з благодійним фондом «Підгір’я» передали внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Кутської громади найнеобхідніше – продуктові набори, засоби гігієни, для діток подарункові рюкзачки та підгузки. Світлана Онищук поспілкувалася з людьми, які змушені були через бойові дії на Сході покинути свої домівки. Серед основних проблем є питання психологічної підтримки постраждалих від війни людей, перспективи їх працевлаштування і забезпечення житлом.

“Люди потребують психологічної підтримки. Тому з наступного тижня ми будемо створювати мобільні бригади психологів, які на місцях вирішуватимуть проблеми постраждалих. Оскільки в область прибуло більше 145 тисяч наших співгромадян, більшість з яких працездатного віку, важливим завданням для нас, як влади, є створення робочих місць. Наша тилова область в економічному плані сьогодні повинна працювати за двох”, – зазначила Світлана Онищук.

Дякуємо Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОДА, Олег Марусяк, @Благодійний фонд “Підгір’я” за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених людей, які проживають на території Кутськї громади.

Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!
Слава Україні!