Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради.

Члени виконкому заслухали звіт начальника фінансового відділу селищної ради Богдана Девди про надходження податків і зборів до селищного бюджету за 9 місяців 2021 року, проаналізували дану інформацію та запропонували заходи щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Затвердили порядок видачі довідок про місце проживання особи без реєстрації та про не проживання особи за місцем реєстрації на території населених пунктів Кутської селищної ради. Також на засіданні виконкому розглянули 30 заяв та звернень різного характеру.

Песслужба Кутської селищної ради