Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

18 червня 2023 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кутської селищної ради

8 червня 2023 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кутської селищної ради. На засіданні комісії розглянули питання про стан берегів на річці Черемош.

Внаслідок інтенсивних дощів 13 – 18 червня 2023 року відбулися підйоми рівнів води в річках і потічках на території Кутської селищної територіальної громади. Паводковими водами в річці Черемош на ділянці вулиць Гоголя – Лугова селища Кути було пошкоджено берег (берегоукріплення) річки, внаслідок чого зруйновано стабілізаційні натяжні троси електроопори та розмито присадибні ділянки. В подальшому є загроза руйнування високовольтної лінії електропередачі, будинків, що знаходяться поблизу.

За результатами доповіді членів комісії та тривалого обговорення питання берегоукріплення, комісія вирішила: звернутися з клопотанням до Косівської РВА та Івано-Франківської ОВА про виділення коштів для вжиття заходів щодо недопущення подальшого руйнування берега річки Черемош.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *