БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ у РОЗТОКАХ З НАГОДИ СВЯТА МИХАЙЛОВОГО ЧУДА

Сьогодні, 19 вересня, православна церква вшановує пам’ять Архістратига Михаїла. За традицією, у селі Розтоках (участок Рабинець) з нагоди свята Михайлового Чуда біля каплички відбулося святкове богослужіння. Провели його митрофорний протоієрей о. Василь та о. Юліан.

У святій літургії, яка пройшла на горі Спинзова – найвищій вершині Кутської громади та всієї Косівщини, взяли участь селищний голова Дмитро Павлюк, заступник селищного голови Андрій Василькевич, староста села Розтоків Василь Рубаняк, депутат селищної ради Микола Данилюк, місцеві жителі.

Дмитро Павлюк привітав усіх зі святом, подякував за щоденну працю та побажав здійснення бажань, адже на Михайлове Чудо, як вважається, може здійснитися будь-яке диво чи мрія.

Пресслужба Кутської селищної ради