ФУТБОЛ. КУТИ та ТЮДІВ. 5 тур. СЬОГОДНІ, 19 вересня

Сьогодні команди Кутської громади «Карпати» (Кути) та «Сокільське» (Тюдів) удома зіграють свої поєдинки у 5 турі чемпіонату Івано-Франківської області з футболу (перша ліга).

• «КАРПАТИ» (КУТИ) – ФК «КАЛУШ»:
16:00, стадіон «Авангард» ім. М.П. Кушнірука;
• «СОКІЛЬСЬКЕ» (ТЮДІВ) – «КАРПАТИ» (БРОШНІВ-ОСАДА):
16:00, стадіон «Тюдів-Арена».

«Карпати» (Кути), маючи в активі 2 нічиї та 2 поразки, на момент чергового поєдинку у чемпіонаті зберігають за собою дванадцяте місце (2 очок). На своєму полі вони приймають аутсайдера ФК «Калуш», який ще не набрав жодного очка і посідає заключний, чотирнадцятий щабель.

«Сокільське» (Тюдів) наразі утримує восьме місце (2 перемоги, 2 поразки). Відповідно – 6 очок. Команда «Карпати» (Брошнів-Осада) після 4 зіграних турів володіє 8 очками (2 перемоги, 2 поразки) і наразі перебуває на четвертій сходинці.
Трійка лідерів чемпіонату на цей час виглядає так:

«Благо-Юність» (Верхня) – 13 очок, «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – 12 залікових балів та «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 10 очок (усі – після п’яти зіграних зустрічей).

У 5 турі 16 вересня дві команди, що педставляють обласний центр, сперечалися між собою. «Ніка-Вовчинець» на своєму полі перемогла – 4:0.

Серед кращих бомбардирів чемпіонату – Андрій Ковальчук із кутських «Карпат», який провів 4 м’ячі у 3 поєдинках.

ДО РЕЧІ, 15 вересня відбулося жеребкування попереднього етапу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2021-2022 років. Попередня стадія змагань складається з одного матчу. У гості до клубів нашої громади завітають дві коломийські команди.
• «Сокільське» (Тюдів) зіграє з МФК «Покуття» (Коломия)
• «Карпати» (Кути) прийматиме «Варатик» (Коломия)

Пресслужба Кутської селищної ради