День захисту дітей триває: селищний голова відвідав унікальну сім’ю, поспілкувався та вручив подарунки

Сьогоні, 2 червня, селищний голова Дмитро Павлюк, у супроводі представників відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей виконавчого комітету Кутської селищної ради Василя Воротняка та Уляни Чепіль, відвідав сім’ю Кузменюків-Іванійчуків, на базі якої функціонує єдиний на території Кутської ТГ, до того ж зразковий, дитячий будинок сімейного типу.
Батькам-вихователям доводиться справуватися з вісьмома дітьми різного віку, і це їм успішно вдається.

Селищний голова вручив подарунки, побажав дітям і їхнім сімейним наставникам успіхів у навчанні, гарного літнього відпочинку, міцного здоров’я та вислухав усі їхні побажання.

Пресслужба Кутської селищної ради