Товариська спортивна боротьба напередодні візиту керівника Кутської громади до Космацької

Сьогодні, 2 червня, у Кутах відбулася матчева зустріч зі спортивної боротьби між командами селища Кутів та села Космача. Абсолютно логічно, що організатори присвятилили товариський турнір Дню захисту дітей.

Грамоти та подарунки віднайшли переможців, призерів та учасників змагань.
Про це потурбувалася Кутська селищна рада в особі селищного голови Дмитра Павлюка, який особисто прийшов привітати юних спортсменів і спортсменок та побажати їм успіху й перемог.

Так співпало, що керівник нашої громади наприкінці цього тижня відвідає саме Космач, який прийматиме учасників важливого заходу – конференції «Співробітництво та місцевий розвиток територіальних громад Прикарпаття».

Пресслужа Кутської селищної ради