Дмитро Павлюк відвідав Івано-Франківську облраду та взяв участь у першому засіданні новоутвореної консультативної ради

Дмитро Павлюк відвідав Івано-Франківську облраду

та взяв участь у першому засіданні новоутвореної консультативної ради

В Івано-Франківську утворена консультативна рада з питань місцевого самоврядування. Участь у її першому засіданні, яке відбулося сьогодні, 21 квітня 2021 року, взяв Кутський селищний голова Дмитро Павлюк.

За словами керівника нашої тергромади, у такий спосіб удасться більш плідно координувати дії між радами територіальних громад Прикарпаття та обласною радою, надаючи підтримку одне одному.

У ході першого засідання новоствореної консультативної ради її члени та присутні були поінформовані про особливості обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також щодо  можливостей співпраці з органами місцевого самоврядування та про заходи стосовно наповнення місцевих бюджетів.

Пресслужба Кутської селищної ради